Jak zapisać swoje dziecko do Lalala Przedszkola Montessori?

Jeżeli w danym momencie dysponujemy wolnym miejscem w przedszkolu, mogą Państwo zapisać swoje dziecko w 3 prostych krokach. W momencie kiedy nasze obie grupy nie posiadają wolnego miejsca, zachęcamy Państwa do wpisania dziecka na listę rezerwową, bądź zarezerwowania miejsca na kolejny rok przedszkolny.

Zapisy

Umów się na obserwację naszego przedszkola

Skontaktuj się z nami ,aby ustalić odpowiedni dla obu stron termin wizyty w przedszkolu. Na obserwację zapraszamy obojga rodziców ,w tym czasie potrzebna będzie Państwa pełna uwaga i skupienie tak, aby mogli Państwo zaobserwować specyfikę pracy przedszkola. Po 30 minutowej obserwacji, zaprosimy Państwa na rozmowę,podczas której odpowiemy na pytania i przedstawimy koncepcję naszego przedszkola.

Podpisz umowę z Lalala Przedszkolem Montessori

Jeżeli poznali i zaakceptowali Państwo zasady działania naszej placówki, zapraszamy do podpisania umowy.

Rozpocznij z dzieckiem tydzień adaptacyjny

Teraz możecie Państwo dołączyć do naszego przedszkola, towarzysząc swojemu dziecku w tygodniu adaptacyjnym. Godziny adaptacji wydłużane są od jednej godziny pierwszego dnia ,do pięciu godzin ostatniego dnia tygodnia adaptacji. Dzięki temu dziecko łagodnie i z radością dołącza do grupy przedszkolaków. Jeżeli istnieje taka potrzeba, rodzic przebywa z dzieckiem do momentu pełnej adaptacji dziecka w przedszkolu.

Formularz zgłoszeniowy


MiesiącRok

Dane rodziców

Dane dzieckaLearn more